פרופיט שירותים פיננסים ואני כפרילנסר

כפרילנסר תפקידי לסייע לך לממש את חופש הבחירה בין מוצרי השקעה שונים וגם בין בתי השקעות, חברות ביטוח ובתי השקעות אלטרנטיביים, לאחר תהליך של תכנון פיננסי מקיף והוליסיטי.

אני עצמאי ועבורי כל המוצרים וכל הגופים המנהלים הם ברי החלפה לפי צרכי הלקוח והנסיבות המשתנות בעולם הכלכלי והפיננסי. כדי למצות יתרונות לגודל כמו גם להיחשף להזדמנויות השקעה חדשניות וייחודיות, בחרתי לפעול במסגרת המעטפת המקצועית של פרופיט שירותים פיננסיים, בית הסוכן מהגדולים והמובילים בישראל.

שיתוף הפעולה עם פרופיט מקנה לי את האפשרות להציע ללקוחותיי מוצרים והזדמנויות השקעה חדשות, להוזיל דמי ניהול ולשפר משמעותית את השירות שמקבל הלקוח מהגופים המנהלים השונים.

פרופיט עבורי היא דוגמא מושלמת למקום שנבנה יחד עם הלקוחות שלו (כלומר של המתכננים הפיננסיים) וההצלחה של לקוחותיהם ולא על חשבון הלקוחות. השירותים שאני מקבל מפרופיט מאפשרים לי להציע ערך מוסף משמעותי ללקוחות שלי בעולמות הפיננסים וההשקעות האלטרנטיביות.

סוף מעשה במחשבה תחילה. פרופיט ואני שמנו לנו כמטרת על את ההצלחה הפיננסית של לקוחותיי, ועל כך אין אפילו לא חצי פשרה. אפשר וצריך לנהל יחסים של סינרגיה ו- WIN WIN בין פרופיט לביני כמתכנן פיננסי וביני לבינך כלקוח/ה שלי. אין שום סיבה שבעולם שנתנהל ביחסים של משחק סכום אפס בו הרווח של האחד בא בהכרח על חשבונו של השני.

זאת כנראה גם אחת הסיבות שכל מי שבא במגע עם פרופיט והמתכננים הפיננסים שלה מרגיש אנרגיה חיובית. שנים רבות ניהלתי עובדים בשוק ההון. חלקם הרוויחו המון כסף, אבל האתגר האמיתי היה ליצור עבורם סביבת עבודה שתאפשר להם להיות גם מאושרים. פרופיט פענחה בהצלחה את הסוד הזה, ובסופו של דבר הלקוחות שלי וגם אני נהנים יחד. ככה זה שעובדים גם עם השכל וגם עם הלב.

בווטסאפ שלי מופיע דרך קבע סטטוס, ציטוט מספר הזוהר:
"אם רודף אחר שאינו שלו, שלו מאבד, והאחר לא מרוויח".